Kūrinio peržiūra


Vieta archyve Archyvas / 1922
Klasifikatorius

FOLKLORAS / SAKMĖS / Šiurpės / Tikrosios šiurpės

Kūrinio nr./puslapio nr. 62
Metai 2009
Pateikėjai Sotera (G.m.: 2000, Mergaitė);
Aprašymas [Dvasios]:: Vieną kartą buvo tėtė, mama ir mergaitė. Ir, ir mergaitė vieną kartą prie nu tokio upelio šaukėsi dvasių. Nu ir, ir jie taip
Vietovė Birštonas
Užrašymo metai 2009
Tekstas

[Dvasios]


Vieną kartą buvo tėtė, mama ir mergaitė. Ir, ir mergaitė vieną kartą prie nu tokio upelio šaukėsi dvasių. Nu ir, ir jie taip buvo visą dieną. Paskiau išėjo namo ir pabaladojo kažkas. Ji atidarė, ten kažkokia dvasė sako, sako : „Ar, ar tu mane pakvietei? Aš tau atkeršysiu." O paskiau, o paskiau mergaitė sako: „Aš pamačiau dvasią, aš pamačiau dvasią, ji gali mane nužudyti." Paskiau visi manė, kad ji išprotėjus.
Vieną kartą ji ėjo į mokyklą. Pamatė ten jos nuotrauką, tokį kryželį ir juodą kaspiną, ir labai išsigando. Vėl viską pasakė ten ką matė, bet, bet irgi visi nepatikėjo. Paskiau vie...vieną kartą... aaa...atidarė mergaitė spīntą ir kažkas ten iššoko, galvojo nu nieko nėra, o paskiau, paskiau kažkas buvo, kažkas ten. Mato, kad tėtė grįžta su alaus bonka, o mama išprotėjo. O paskiau, o paskiau vieną naktį tė... tėtis tapo tokiu žudiku ir nužudė nu mamą, nu savo žmoną, savo dukrą ir pats nusižudė.

 

Medžiagą rinko Kamilė Minikauskaitė
Pateikėjo raštiškas sutikimas nėra
Dokumento tipas nepasirinktas
Dokumento statusas Not set
Dublin Core (OAI_DC)