Kūrinio peržiūra


Vieta archyve Archyvas / 1922
Klasifikatorius

FOLKLORAS / RETORIKA / Grandininiai laiškai / Pramoginiai laiškai / Gąsdinančios, mistifikuojančios istorijos

Kūrinio nr./puslapio nr. 182
Metai 2009
Pateikėjai Akvilė (G.m.: 1998, Mergaitė);
Aprašymas Labas, aš Bece. Kai perskaitysi šitą tekstą nei...neišsisuksi. Skaityk nuo pradžių iki galo. Man yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši
Vietovė Prienai
Užrašymo metai 2009
Tekstas

Labas, aš Bece. Kai perskaitysi šitą tekstą nei...neišsisuksi. Skaityk nuo pradžių iki galo. Man yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši metai. Neturiu akių, o kraujas užliejęs mano veidą. Aš mi...aš mirusi. Jei šitos žinutės neišsiųsi bent dvylika žmonių aš ateisiu pas tave vidurnaktį ir pasislėpsiu po tavo lova. Kai užmigsi, aš tave nužudysiu. Netiki?
Betty Buckles gavo šitą žinutę. Ji turėjo televizorių ir užs... ir užsnūdo. Ji nebe su mumis. Cha cha, Betty, cha cha. Juk nenori būti ten, kur dabar yra Betty?
Antras. George Simon nemėgo tokių žinučių, bet jomis tikėjo. Jis išsiuntė šią žinutę tik keturiem žmonėm. Nepakankamai, George, neužtenka...Dabar George yra komos būsenoje. Niekas nežino ar ar kada nors jis atsikels...Cha cha, nori būti George vietoje?
Trečias. Vally Tyle...Tyler. Ji gavo šią žinutę. Tik kontaktuose turėjo tik septynis žmones. Ji jiems šią žinutę išsiuntė ir nuėjo maudytis į dušą. Ant veidrodžio ji pamatė užrašą „Aš čia". Ji ji išsigando. Daugiau jos niekas nematė...Atgal negalima.

 

 

Medžiagą rinko Kamilė Minikauskaitė
Pateikėjo raštiškas sutikimas nėra
Dokumento tipas nepasirinktas
Dokumento statusas Not set
Dublin Core (OAI_DC)