Kūrinio peržiūra


Vieta archyve Archyvas / 1926
Klasifikatorius

FOLKLORAS / ANEKDOTAI (skirstomi pagal personažus) / Profesiniai / Studentai

Kūrinio nr./puslapio nr. 55
Metai 2009
Pateikėjai Silvija Butkutė (G.m.: 1989, Moteris);
Aprašymas Vienu žodžiu, gėrė, gėrė, gėrė studentai, žodžiu gėrė penktadienį, šeštadienį, sekmadienį, visą savaitę, ir žiūri taip, prabunda
Vietovė Kaunas
Užrašymo metai 2009
Tekstas

Vienu žodžiu, gėrė, gėrė, gėrė studentai, žodžiu gėrė penktadienį, šeštadienį, sekmadienį, visą savaitę, ir žiūri taip, prabunda po savaitės ilgų gėrimų ir taip, vak, sako:
- Mum vakar egzas buvo. Fuck,.
Nu nueina į tą universitetą, žinai. Sako:
- Dėstytojau, sako,Dieve, sako, nu sako, vat tokia situacija buvo, sako. Paskambino vat mano mama, kad jau miršta, susirgus, nu sako. Nu, vienas labai bijau, Ir šiaip, sako, man labai nejauku tada pasidarė, tai pasiėmiau keturis draugelius ir važiavom, iš Vilniaus į Klaipėdą, mum reikėjo mamą aplankyt. Pabuvom, žinai ir važiavom, jau iš vakaro prieš egzaminą namo ir mum padangą nuleido važiuojant. Nu ir niekaip; sako; sutemo ir niekaip negalim, nieks nestoja, kelias tuščias; sako; nemokam pasikeist, nu taip ir pavėlavo į egzaminą; sako; kitą rytą grįžom.
Žodžiu, dėstytojas:
- Gerai, vyrai, tvarkoj sako, viskas, aš suprantu sako, tikrai gyvenime pasitaiko, visko būna, žinai . Ateikit rytoj; sako; na ir parašysit.
Nu ateina tie keturi studentai, visus juos išsodina į keturias skirtingas auditorijas ir šiaip visokių klausimų kelėta, nu ir toks pagrindinis klausimas, nuo kurio priklausė rezultatas, Jau egzamino rezultatas, tai toks klausimas:
Kurį ratą nuleido?

Medžiagą rinko Justina Kančauskytė
Pateikėjo raštiškas sutikimas yra
Dokumento tipas nepasirinktas
Dokumento statusas Not set
Dublin Core (OAI_DC)