Kūrinio peržiūra


Vieta archyve Archyvas / 1926
Klasifikatorius

FOLKLORAS / RETORIKA / Tostai / Už kitas vertybes

Kūrinio nr./puslapio nr. 106
Metai 2009
Pateikėjai Kristina Grigonytė (G.m.: , Moteris);
Aprašymas Dar papasakosiu kitą tostą, kad eitumėm savo keliu.::Tai keliavo žmogus vardu Mola ee su savo sūnumi ir... Na vedėsi asilą. Iš pradžių
Vietovė Kaunas
Užrašymo metai 2009
Tekstas

Dar papasakosiu kitą tostą, kad eitumėm savo keliu.

Tai keliavo žmogus vardu Mola ee su savo sūnumi ir... Na vedėsi asilą. Iš pradžių žmogus vedėsi asilą, o ant asilo sėdėjo jo sūnus. Tačiau, kai jie ėj [ pasitaiso] keliavo. Žmonės matė visą tai. Ir juokiasi, sako:
- Štai senas žmogus eina šalia asilo, o jaunas užpakalį dildo ant to, ant asilo, taip sakant. Ne.. Tada Mola pagalvojo, jei juokiasi tai negerai. Tada pats atsisėdo ant asilo, o berniukas ėjo šalia. Tačiau žmonės toliau juokėsi. Taip sakant vis tiek toliau juokiasi, štai dabar žiūrėkit: Vargšas berniukas vargsta kaip sakant, eina. O čia žmogus, pačiam jėgų žydėjime ir sėdi ant arklio [ suklydo, turėjo būti asilo] . Tada Molas susinervino taip sakant,pats toliau sėdėjo ant asilo, bet ir užsikėlė berniuką kk kartu ant asilo. Tačiau žmonės toliau juokėsi: Štai žiūrėk, sako, vargšas asilas visas jau net nepaeina, o čia žmonės užsilipę ir kankina vargšą gyvulį. Na tada Mola pagalvojo ir gi negerai tai gi nulipo ir jisai ir berniukas. Nuo ... Nuo asilo ir ėjo šalia.Tačiau žmonės ir vėl juokės, žiūrėk asilas sau eina toks sveikas gyvas, nieko nereikia nešt, o žmonės šalia vargsta eidami, o tada Molo pagalvojo: turbūt visada iš manęs žmonės juokiasi ir užsivėtė asilą sau ant pečių. Na, o šis tostas būtų, kad jūs pasikliaustumėte savo nuomone ir tiesiog eitumėt savo keliu.

 

Medžiagą rinko Justina Kančauskytė
Pateikėjo raštiškas sutikimas yra
Dokumento tipas nepasirinktas
Dokumento statusas Not set
Dublin Core (OAI_DC)